Hesabım | Sepetim

Ameera Danışmanlık’a Hoşgeldiniz

Türkiye’de kurulu Ameera Danışmanlık, sağlık ve beslenme alanlarında uzmanlaşmış bir şirkettir. Şirketimiz Türkiye’de ve dünyanın dört bir yanında seçkin ve yaygın bir müşteri ağına sahiptir. Müşteri yapımız, uzun vadeli olarak yakın temas halinde olduğumuz bu işletmelerin kurucuları ve yöneticileri tarafından şekillendirilmiştir. 

Faaliyetlerimizi, müşterilerimizle birlikte belirlediğimiz hedeflere odaklanarak büyük bir bağlılık ve heyecanla sürdürmekteyiz. Kurumsal başarımız, güven, güçlü iletişim ve bölgesel pazarları ve uygulamaları iyi tanıma temellerine dayanmaktadır. 

Yüksek bir kalite anlayışına sahip Ameera Danışmanlık; seçkin müşterilerine mevcut iş faaliyetlerinin devamı ve yeni pazarların gelişmesi konularında, güvenilir, ve hedefe odaklı hizmet sunmaktadır. 

Hızlı iletişim yolları ve kolay erişilebilirlik

2007 yılında kurulan Ameera Danışmanlık’ın başlıca hedefi müşterilerimizin bize duyduğu güven karşısında, bağlılık, motivasyon, kalite bilinci ve empatiyle hizmet vermektir. Ameera Danışmanlık bunu uygularken, daima müşterilerinin bireysel ihtiyaçlarına odaklanarak, alışılagelmişin dışında, açık ve net bir yaklaşımı benimsemektedir. Hizmetlerimizin temelini, “hızlı iletişim ve kolay erişebilirlik”, felsefemiz oluşturmaktadır. İnanıyoruz ki sadece zamana ayak uydurabilen, güncel yenilikleri ve buluşları takip eden kuruluşlar, mevcut müşterilerini koruyabilecek ve yeni müşterileri bünyesine kazandırmaya devam edebilecektir.  

Sizlere sunduğumuz yaygın danışmanlık hizmetlerimiz, her bir projenin, zamanında ve sonuç odaklı bir şekilde hedefe ulaşmasına yöneliktir. Müşterilerimizle bir bir ilişki kurma politikamız, kaşılıklı bir güven ortamı yaratarak iş ilişkilerimizi açık ve şeffaf bir şekilde yürütmemizi sağlamaktadır.